вторник, 21. март 2023. Вести денес: 92
home Познати

Ријана намерно не носеше градник за да ја прикрие новоста од целиот свет гледајќи ја во градите, а не во стомакот – пејачката е бремена?

Ријана намерно не носеше градник за да ја прикрие новоста од целиот свет гледајќи ја во градите, а не во стомакот – пејачката е бремена?

Пејачката и модна бизнисменка, Ријана, наводно го очекува своето прво дете со актуелниот партнер, раперот АСАП Роки.

Ѕвездата која оваа недела е видена во Барбадос, своето родно место каде е прогласена за народна хероина, гордо го носи својот труднички стомак, пишуваат американските медиуми.

Според „MTO News“, нејзиниот труднички стомак бил најочигледен за време на влегувањето во приватниот авион, кога носела само кроп топ.

„Ријана е бремена, тоа е очигледно, многу сум среќен за неа“, рекол извор за овој медиум.

Друг извор за истиот медиум открил дека персоналот е предупреден дека не смее да пие алкохол или да пуши во истите простории каде што се движи пејачката. За неа се подготвува и специјална храна, а наводно наутро имала и мачнини.

Тврдењата дека пејачката е бремена веќе кружат на интернет од септември оваа година.

Фановите на Твитер првично напишале дека е очигледно дека Ријана е бремена.

Пејачката сè уште не се огласила за оваа тема.

Инаку таа предизвика лавина на коментари на социјалните мрежи поради тоа што на официјалната церемонија се појави без градник на себе.

loading...