петок, 29. јули 2022. Вести денес: 17
home Познати

Ријана ја знаете сите, сега запознајте ги нејзините родители (ФОТО)

Ријана ја знаете сите, сега запознајте ги нејзините родители (ФОТО)

Познатата пејачка Ријана се одмара од обврските и слободното време го поминува со нејзините родители во Барбадос.

Ријана се фотографираше со нејзините родители, а многу нејзини следебенци се изненадија што нејзиното лице нема шминка.

home.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

„Дом“, напиша пејачката во описот на фотографијата.

Ријана и имаше убав повод за славење овие денови, односно се омажи нејзина другарка, а пејачката беше деверуша.

do-ya-luh-me-too-? ??

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Коронавирус