петок, 4. декември 2020. Вести денес: 3
home Познати

Риалда Карахасановиќ со разголено видео мами машки воздишки: Пејачката со секси клипче од тоалетот се подготвува за лето (ВИДЕО)

Риалда Карахасановиќ со разголено видео мами машки воздишки: Пејачката со секси клипче од тоалетот се подготвува за лето (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Риалда Карахасановиќ им сподели на своите следбеници видеоснимка во која изгледа повеќе од секси.

Станува збор за видео направено во тоалетот на која пејачката во костим за капење покажува какво секси тело и колку бујни атрибути поседува. Ријалда очигледно верува дека пандемијата со коронавирусот бргу ќе помине, па на следбениците на социјалните мрежи сакаше да им покаже, дека уште сега е подготвена за летото, кое со душа го чека, како и сите ние.

Ова видео воодушеви многумина од мажите кои ја следат Риалда на Инстаграм, која уште оддамна покажа дека разголена, изгледа повеќе од привлечна и пожелна.

 

View this post on Instagram

 

Vagala sam se i nije mi dobro! Evo me pijem kukuruznu svilu,proklinjem sto sam jela i tako.??‍♀️? #Rialda?

A post shared by Rialda (@queenrialda) on

Коронавирус