недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 3
home Познати

Ретко можете да ја видите во ова издание: Брунцлик го покажа лицето без шминка, два пати ќе се размислите дали е пејачката (ФОТО)

Ретко можете да ја видите во ова издание: Брунцлик го покажа лицето без шминка, два пати ќе се размислите дали е пејачката (ФОТО)

Зорица Брунцлик важи за една од најпознатите српски пејачки, но и една од најуспешните пејачки на народна музика.

Веќе со години наназад таа во медиумите се појавува скоцкана од глава до пети, а речиси невозможно е некогаш таа да ја видите во јавноста без шминка на себе.

Овој пат таа сподели фотографија на својот Инстаграм профил која буквално ги стресе сите.

Имено додека таа слободното време го поминува во својот дом, често ги изненадува фановите со фотографии од домот, а овој пат сподели фотографија во сосема опуштено издание, погледнете.

Коронавирус