недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ретко која дама би ја облекла оваа комбинација, но Викторија Бекам продолжува да држи лекции по мода (ФОТО)

Ретко која дама би ја облекла оваа комбинација, но Викторија Бекам продолжува да држи лекции по мода (ФОТО)

Викторија Бекам е дотерана од глава до пети, дури и кога патува.

Славната дизајнерка беше фотографирана додека се упатуваше кон железничката станица „St. Pancras“.

Сивиот комплет со здолниште со високи шлицови, Бекам го надополни со бела кошула, а во својот стајлинг внесе впечатлива виолетова боја преку чантата и обувките.

Ретко кој би се осмелил да ја облече оваа комбинација, но на Викторија стои совршено.

Коронавирус