недела, 5. декември 2021. Вести денес: 100
home Познати

Ретко кој знае: Еве која фотографија ја чува Цеца до својот кревет во спалната соба (ФОТО)

Ретко кој знае: Еве која фотографија ја чува Цеца до својот кревет во спалната соба (ФОТО)

Фолк дивата Цеца се труди својот приватен живот да го сочува далеку од очите на јавноста, а еден таков детаљ токму сега пејачката сподели со јавноста.

Имено Цеца сподели со фановите фотографија која во спалната соба покрај својот кревет.

Се работи за нејзината ќерка Анастасија.

-Бебе Анастасија. Мојата мајка ја чува оваа фотографија покрај креветот, напиша Анастасија.

Коронавирус