сабота, 15. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ретко ја гледаме разголена: Ана Ивановиќ во бикини го покажа совршеното тело, кратко време откако се породи (ВИДЕО)

Ретко ја гледаме разголена: Ана Ивановиќ во бикини го покажа совршеното тело, кратко време откако се породи (ВИДЕО)

Ана Ивановиќ е на одмор во Доминиканската Република.

Со фановите таа сподели момент на уживање од Карибите, а во костимот за капење покажа дека е една згодна мајка.

???

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on


Сите се согласни дека Ана изгледа совршено. На ова мора да потсетиме дека убавицата пред само четири ипол месеци се породи и на свет го донесе синот Лука.

Фактот што долги години беше спортистка и напорно вежбаше е јасно дека си го направи своето.

 

Коронавирус