сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Реши да му врати: Меланија јавно го понижува Доналд Трамп (ВИДЕО)

Реши да му врати: Меланија јавно го понижува Доналд Трамп (ВИДЕО)

Епизодите во кои Доналд Трамп се обидува да покаже нежност кон својата сопруга Меланија, а таа грубо го одбива се се’ почести. Пред неколку дена за време на слетувањето на Флорида „го откачила“ сопругот, а сега истото го повторила и при нивната посета на американската сојузна држава Охајо.

Додека фотографите довикувале да запрат за да ги фотографираат, Доналд се обидел да ја фати сопругата за рака. Таа прво минала покрај него, застанала, а кога го заобиколила било очигледно дека нема ништо од држењето за раце.

Со оглед на тоа дека се уште се зборува за наводната афера на Трамп со порно актерката Сторми Даниелс, се чини дека Меланија се уште се лути. Имено, првиот доказ за тоа виделе во тоа што не сакала со сопругот да оди во швајцарски Давос, потоа се случила епизодата на Флорида, а сега и ова.

Најнови вести

Коронавирус