вторник, 21. март 2023. Вести денес: 29
home Познати

Реши да го прекине породилното боледување поради кумот- оваа понуда за Александра Пријовиќ не се одбива ниту на сон

Реши да го прекине породилното боледување поради кумот- оваа понуда за Александра Пријовиќ не се одбива ниту на сон

Пејачката Александра Пријовиќ која неодамна замина на породилно боледување, одлучи да го прекине истото поради понудата која не смее да ја одбие од својот кум.

Имено пејачот кој воедно е кум на пејачката Ацо Пејовиќ на 22 ноември годинава ќе одржи солистички концерт во Белград, а специјален гостин ќе биде бремената пејачка.

Покрај пејачката гости ќе биде и Едита Арадиновиќ со која пејачот има два дуета.

loading...

Најнови вести