четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Реклама која ќе нѐ потсети на детството: Сам дома 30 години подоцна

Реклама која ќе нѐ потсети на детството: Сам дома 30 години подоцна

Сам дома е филм на нашето детство.

Google неодамна објави нова реклама со Меколи Калкин, познатиот актер од нашиот омилен филм кој го гледавме во детството (а и повторно секоја година). Триесет години подоцна, се потсетуваме на овој филм кој ни ги украде срцата.

 

Коронавирус