среда, 4. август 2021. Вести денес: 49
home Познати

Разголената Станија реши да се облече и да стане мајка

Разголената Станија реши да се облече и да стане мајка

Станија Добројевиќ веќе со години гордо го носи епитетот секс симбол во соседна Србија. Јавноста ширум регионов ја запозна преку учеството во реалното шоу „Преживеан“ каде беше прва другарка со нашата Александра Накова. Потоа следуваше „Фарма“ каде заврши како прво пласирана, а пред неполни две седмици после десет месеци поминати во луксузниот Имагинариум излезе од Задруга како третопласирана. Во моментов е во Америка, а екипата на „Бекстејџ“ успеа да ја фати пред да влезе во авион и да поразговара со неа за се она што и се случуваше во рамки на реалното шоу.

Што се откри дознајте во видеото:

Најнови вести

Коронавирус