сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 45
home Познати

Разголената Лепа Брена во Дубаи покажа што има: ОВОЈ дел од телото ги фасцинираше СИТЕ! (ФОТО)

Разголената Лепа Брена во Дубаи покажа што има: ОВОЈ дел од телото ги фасцинираше СИТЕ! (ФОТО)

Лепа Брена (60) со денови одмара во Дубаи, во присуство на нејзините најблиски, а сега сподели 5 фотографии со кои објасни колку ужива.

Популарната пејачка објави фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, на кои, пред сè, зрачи со позитивна енергија, но и совршен изглед.

Брена е надвор од Србија неколку дена, уживајќи на својот одмор во присуство на нејзиниот сопруг Бобо Живојиновиќ, синот Виктор, неговата девојка Сандра Милјаковиќ, како и некои пријатели.

Првата фотографија во објавата е невообичаена, имајќи предвид дека Брена позирала така што изгледа како да го држи сонцето на дланката додека заоѓа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Сепак, она што ги привлече погледите на сите, и овој пат, е совршеното тело на пејачката, кое го покажа додека се фотографираше на јахта, додека се сончаше во едноделен црвено-бел костим за капење.

Долгите нозе на Брена со децении беа синоним за еден од најдобрите во Србија и овојпат тие ја оправдаа таа титула.

Очигледно е дека овој oдмор во Дубаи и е многу пријатен, а нејзините придружници со нетрпение очекуваат нови соопштенија.

Коронавирус