недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Раста ја испровоцира Ана- и ги снимаше бујните гради во костим за капење, а тоа што следуваше потоа ја налути пејачката (ФОТО)

Раста ја испровоцира Ана- и ги снимаше бујните гради во костим за капење, а тоа што следуваше потоа ја налути пејачката (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ и Раста уживаат во својата љубов, но овој пат без ќерката Тара без која скоро и никаде да не одат.

Парот овој пат се одлучил да замине на одмор без ќерката и да си посветат внимание сами на себе, а во еден момент додека тие уживаа покрај базенот Раста ја сними Ана во костим за капење.

Тој прво направи врели кадри одозгора и во крупен кадар ги покажа нејзините бујни гради…

А потоа и ги сними нејзините високи потпетици за кој Раста праша каде излегла со тие огромни сандали?

-Ајде кажи ми, сакаш ли да убиеш некое животно со високите потпетици, па потоа да ги јадеш? Праша Раста, постирајќи го видеото на Инстаграм.

Коронавирус