петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 64
home Познати

Раста бесен на Ана откако дозна дека има ново момче кое го прошета во Македонија- кога ќе дознаете што работи тој ќе го поддржите раперот

Раста бесен на Ана откако дозна дека има ново момче кое го прошета во Македонија- кога ќе дознаете што работи тој ќе го поддржите раперот

Српската пејачка Ана Николиќ ја шокираше јавноста откако медиумите открија дека таа веќе подолго време е во тајна врска со извесниот Иван кој е нејзин личен шофер.

Ана оваа информација ја криела долго од јавноста, но и од поранешниот сопруг Стефан Ѓуриќ- Раста на кого ова сознание не му се допаднало.

 

View this post on Instagram

 

??⚖️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

-Кога Раста дозна дека Ана е во врска со возачот, тој буквално полуди, додека пејачката била пресреќна во новата врска. Иван кон неа се однесува како кон принцеза, тој дури ја натерал Ана да ослабе, вели извор близок до парот.

Тој додава дека тие со години се знаеле и од секогаш биле еден за друг.

 

View this post on Instagram

 

Wedding…??❤️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

– Пејачката после долго време повторно е среќна и задоволна со себе, таа многу е заљубена и едноставно тој е вистинскиот човек за неа. Се грижи и за нејзиното дете, вели изворот.

Ново печениот пар инаку минатата недела беа во Македонија, па така Раста дознал за нивната врска.

 

View this post on Instagram

 

Volim vas…p.s.veliki pozdrav za moje najvernije fanove iz redakcije “SVET-a”❤️❤️❤️?….KEJTERI MALENI…ccccc

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Најнови вести