сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Раскош со вкус: Луксузниот дом на Синиша Михајловиќ ќе ви го одземе здивот, особено од овој детаљ кој го нема никој ќе останете во неверување

Раскош со вкус: Луксузниот дом на Синиша Михајловиќ ќе ви го одземе здивот, особено од овој детаљ кој го нема никој ќе останете во неверување

Славниот фудбалер Синиша Михајловиќ покрај себе ги има шесте деца кои му се најголема поддршка, а семејниот дом во кој живеат е најголемата оаза на мирот.

Иако многумина се прашувале како живее ова осум члено семејство, сега сопругата на Михајловиќ конечно на својот Инстаграм профил сподели фотографии од секој ќош од луксузната вила.

За декорациите и најситните детали во домот е задолжена сопругата Аријана како и наследничките кои уживаат во уредување на ентериерот.

Во домот семејството има и цел стаклен ѕид, а се доловува и убавиот поглед на природата во позадина, впечатливи се дрвените детали како и гипсените столбови.

Во дел од домот свои прсти вмешала и неговата ќерка која самата се пофали на социјалните мрежи со уреденото катче.

Инаку за потсетување неодамна беше објавено дека славниот фудбалер и тренер ќе стане дедо, а неговата ќерка Вирџинија во моментов е бремена и со својот партнер чекаат девојче.

Коронавирус