вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 50
home Познати

Ракометарот Дејан Манасков откри: „На „Инстаграм“ си фатив девојка за сериозно!“

Ракометарот Дејан Манасков откри: „На „Инстаграм“ си фатив девојка за сериозно!“

Ракометарот Дејан Манасков важи за еден од најпосакуваните момци кај нас. Левото крило на Веспрем иако ретко зборува за својот приватен живот, за „Бекстејџ“ реши да направи преседан и откри интересни детали поврзани со неговиот емотивен статус.

Па така, имавме можност да дознаеме дека ракометарот преку „Инстаграм“ запознал и си фатил девојка за сериозно.

Што се’ друго откри Манасков погледнете во видеото во продолжение:

Локални избори 2021