среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 171
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

„Рај за очи“: Сека Алексиќ објави несекојдневна глетка од својот прекрасен двор (фото)

„Рај за очи“: Сека Алексиќ објави несекојдневна глетка од својот прекрасен двор (фото)

Пејачката Сека Алексиќ често споделува фотографии од својот дом на социјалните мрежи, но тоа што го покажа овојпат, воодушеви многумина.

Сека го фотографираше својот двор, а потоа ја објави фотографијата на Инстаграм и во описот напиша:

– Природата се буди!

Нејзините обожаватели дадоа многу коментари за кусо време, воодушевени од она што го гледаат.

Инаку, Сека Алексиќ го иима еден од најубавите имоти од познатите на српската естрада, а надворешниот дел на вилата има доста занимливости како за неа и сопругот, така и за децата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Коронавирус