сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 16
home Познати

Рада се појави во прекратко фустанче, па цело време се обидуваше да го сокрие задникот (ФОТО)

Рада се појави во прекратко фустанче, па цело време се обидуваше да го сокрие задникот (ФОТО)

Познатата српска пејачка Радмила Манојловиќ во кратко фустанче го привлече вниманието на тамошната јавност.

Пејачката имаше мали проблеми со него, но тоа не беше проблем да ја истакне совршената своја линија.

Сепак, Манојловиќ цело време се обидуваше да го сокрие задникот од видикот на луѓето во студиото, а колку тоа успешно го направи, погледнете на фотографиите.

Најнови вести

Коронавирус