четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 50
home Познати

Рада Манојловиќ заврши на сајт за возрасни – Пејачката минува низ голгота (ФОТО)

Рада Манојловиќ заврши на сајт за возрасни – Пејачката минува низ голгота (ФОТО)

Пејачката Рада Манојловиќ стана sвезда на две порно-страници, а некои од снимките на пејачката од настапот се најгледани на сајтовите за возрасни, едната има повеќе од 300.000 прегледи, пишува Мондо.рс.

Не е ново за фотографиите на јавни личности да станат порнографски материјал, но Манојловиќ стана една од најпопуларните на страниците за возрасни. После неколку години, веб-страница што пласираше ваква содржина ги објави сликите на Рада наречена „Секси пејачката Рада Манојловиќ“, другите отидоа чекор подалеку.

Порно-страницата XNXX е предводник на ова. Тие објавија неколку видеа од настапите на пејачката, а сите станаа хит на Твитер. Некои корисници на оваа социјална мрежа го споделија „успехот на Рада“ и открија дека таа е една од најбараните Србинки на тие страници.

Најгледаното видео на популарната пејачка е од концерт во дискотека во странство, каде меша и игра провокативно, но им овозможува и на гостите да ја допрат. Така, во еден момент, на видеото јасно се гледа дека Рада го свртила задникот кон публиката и се приближила до сцената, па девојките ја стегнале, допирале и галеле.

Кога ја виделе можноста, некои мажи притрчале на сцената и ја допреле Рада, но таа потоа ја повлече раката и се оддалечи.

Видеото е едно од најгледаните во категоријата „српски“, а ознаките под него се „српски пејач“, „аматер“, „славна личност од Србија“, како и „MILF“ и други многу повеќе категории.

Друга популарна, но многу помалку гледана во споредба со првата снимка, е исто така од настапот на пејачката. Овој пат таа носи долг црвен фустан со шлицови, кој штом Рада направи чекор, ги покажа нозете, но и меѓуножјето.

И Манојловиќ танцува провокативно на тој перформанс, а подготви и специјален настап за публиката. Таа го сврте задникот кон гостите и почна да се врцка, да меша и да се наведнува на подот, а во позадината јасно се слушаат аплаузи на мажи. Видеото има околу 40 000 прегледи, како и ознаките „Српска пејачка“, „секси“, „МИЛФ“ …

Да не спомнуваме дека коментарите под овие видеа се несоодветни,а Рада сè уште не се огласи по овој повод.

Популарноста на Рада на порно-страниците беше „прочитана“ преку социјалните мрежи, каде се споделуваат нејзините фотографии од овие страници.

Таа го знае датумот на ТВОЈАТА СМРТ! Се плашиш? Само влези!

Најнови вести

Локални избори 2021