сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 48
home Познати

Рада Манојловиќ со шлиц до папок: Со рацете се обидуваше да го покрие меѓуножјето, но не и успеа (ФОТО)

Рада Манојловиќ со шлиц до папок: Со рацете се обидуваше да го покрие меѓуножјето, но не и успеа (ФОТО)

Српската пејачка Рада Манојловиќ овие денови предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи откако се појавија „папарацо“ фотографии од пејачката фатена во незгодна ситуација.

Имено пејачката се појавила во елегантно издание и син фустан со шлиц до папок.

Шлицот на пејачката беше толку многу длабок што цело време мораше да го крие меѓуножјето со своите раце, погледнете.