петок, 30. јули 2021. Вести денес: 123
home Познати

Пукна вонбрачната врска на српската пејачка, момчето ја претепало бидејќи многу и ѕвонел телефонот: Ме претвори во боксерска вреќа (ФОТО)

Пукна вонбрачната врска на српската пејачка, момчето ја претепало бидејќи многу и ѕвонел телефонот: Ме претвори во боксерска вреќа (ФОТО)

Познатата српска танчарка и пејачка Емина Гога Терзиќ овие денови е во центарот на вниманието во регионот поради тоа што преживеала вистинска драма во својот дом.

Таа иако на почетокот на својата кариера како манекенка, танчарка и пејачка ја имала поддршката од својот сопруг, во последниот период преживува речиси вистински пекол.

 

View this post on Instagram

 

@stefansubotic_makeup

A post shared by life is beautiful ?E_M_I_N_A (@goga_terzic99) on

Имено најпрво нејзиниот невенчан сопруг поради љубомората ја злоставувал психички, за да на крајот на 8 јуни буквално ја претепал поради што морала да заврши во болница.

-Како и секоја жена во обид да ја спасам врската долго трпев разни начини на малтретирања вели Гога Терзиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by life is beautiful ?E_M_I_N_A (@goga_terzic99) on

Таа раскажува дека поради трпењето на физичкото малтретирање од момчето во последниот период станала буквално боксерска  вреќа со што нивниот заеднички живот изгубил целосна смисла.

-Така беше месецов на 8 јуни кога поради нервоза дека често ми ѕвони телефонот започна да ме тепа со боксови по целото тело. Со тоа прекина и нашиот заеднички живот, а јас завршив во болница, раскажува пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by life is beautiful ?E_M_I_N_A (@goga_terzic99) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by life is beautiful ?E_M_I_N_A (@goga_terzic99) on

Таа додава дека тој во моментов има и забрана да и се приближува.

 

View this post on Instagram

 

#justsmile

A post shared by life is beautiful ?E_M_I_N_A (@goga_terzic99) on

Коронавирус