сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 85
home Познати

Пукна тиквата помеѓу Шерифовиќ и Поповиќ: Тој ја нарече пејачката машко, а таа му врати брутално во живо пред милионите гледачи (ВИДЕО)

Пукна тиквата помеѓу Шерифовиќ и Поповиќ: Тој ја нарече пејачката машко, а таа му врати брутално во живо пред милионите гледачи (ВИДЕО)

Во последната емисија на „Ѕвездите на гранд“ многумина се изненадија поради односот кој јавно го открија во јавноста Саша Поповиќ и Марија Шерифовиќ.

Имено додека еден од кандидатите сакаше да им подели ружи на дамите во студиото по повод осми март, Саша Поповиќ му рече дека на Марија не и треба ружа бидејќи таа е машко.

-Само да кажам дека денеска е 13 март, но пред неколку дена беше 8-ми март денот на жената. Но, добро, нема врска, никогаш не е доцна што би рекол чичко Жика, започна да зборува Саша Поповиќ.

Потоа изјави дека Марија е момче и неа не и треба ружа додека малиот кандидат ги делеше ружите.

По ова Марија му врати да не с*ре Поповиќ.

Момчето и додели ружа на пејачката, а потоа таа му додаде на Поповиќ повторно дека е ѓубре.

-Ти благодарам, ти си озбилен џентлмен. А ти Поповиќ си ѓубре и невоспитан човек, рече Марија.

Потоа момчето последната ружа и ја даде на водителката, по што Саша Поповиќ за да се извади рече дека и него му следува ружа бидејќи е женско…, но веќе беше доцна.

Целата ситуација погледнете ја од 2:09:27.

Локални избори 2021