вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 56
home Познати

Пукна тиквата: Хрватската пејачка му го врати дијамантскиот прстен на 52 годишниот бизнисмен кој ја запроси на Малдивите (ФОТО)

Пукна тиквата: Хрватската пејачка му го врати дијамантскиот прстен на 52 годишниот бизнисмен кој ја запроси на Малдивите (ФОТО)

Хрватската пејачка Нина Бадриќ се почесто во јавноста се појавува сама без својот свршеник, па веднаш започнаа гласините дека пејачката ја прекинала едногодишната врска со бизнисменот Тино Бралом (52).

На нејзината рака повеќе го нема ниту свршеничкиот прстен кој беше дијамантски, а пејачката го доби од својот избраник.

 

View this post on Instagram

 

Stavi malo boje malo crvene ??⭐️

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

Во изјава за хрватските медиуми таа вели дека му го вратила прстенот од бело злато со голем дијамант на бизнисменот откако претходно ја запроси на романтично патување на Малдивите.

 

View this post on Instagram

 

#havegreatsunday ????

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

Коронавирус