петок, 30. септември 2022. Вести денес: 144
home Познати

Пукна бракот со Трамп: Меланија си ги спакувала куферите

Пукна бракот со Трамп: Меланија си ги спакувала куферите

Меланија Трамп поминала неколку ноќи во хотел, и се иселила од Белата куќа, што би можело да значи крај на бракот со Доналд Трамп.

По веста дека Доналд ја изневерил која протече во јавност, „Дејли меил“ пишува дека првата дама на САД си ги собрала работите и си заминала, а дополнително приказната ја разгоре фактот што таа не отиде со Трамп во Давос.

-Ова е понижувачко за Меланија и таа си замина. Сега Трамп е во голем проблем, тврди извор за весникот.

Најнови вести

Коронавирус