вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 187
home Познати

Пукаше од сексапил: Згодната манекенка во фустан кој ништо не покрива (ФОТО)

Пукаше од сексапил: Згодната манекенка во фустан кој ништо не покрива (ФОТО)

Бразилската манекенка Алесандра Амброзио ги остави сите без здив на црвениот тепих на отворањето на Филмскиот фестивал во Кан.

Амброзио се појави во црвен фустан, со кој едвај нешто покриваше од нејзиното совршено тело.

Додека позираше пред стотиците фотографи, Алесандра уште повеќе го разоткриваше фустанот, така што сите присутни останаа без здив.

Медиумите искоментираа дека Амброзио „го украде“ црвениот тепих, зашто сите зборуваа за нејзината куса претстава.

Најинтересен детал за фотографите, како и коментари на таблоидите се однесуваа дали убавата Бразилка носи нешто под фустанот. Подоцна било утврдено дека имала зашиена танга.

Коронавирус