вторник, 6. јуни 2023. Вести денес: 152
home Познати

ПУКА ОД СЕК*АПИЛ: Ана Кораќ во најминијатурниот костим за капење на светот! (ФОТО)

ПУКА ОД СЕК*АПИЛ: Ана Кораќ во најминијатурниот костим за капење на светот! (ФОТО)

Српската старлета секојдневно е активна на социјалните мрежи и постојано овјавува фотографии, притоа привлекувајќи го целото внимание на себе.

Имено, таа овој пат на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на јахта од Дубаи во костим за капење, кој речиси со сигурност е најминијатурниот во светот.

Со објавените фотографии таа предизвика бура на реакции кај јавноста особено кај припадниците од посилниот пол.