четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

„ПУКА“ ЉУБОВ НА СИТЕ СТРАНИ: Цеца ја објави првата фотографија со Богдан – романтичен поглед и силна прегратка (ФОТО)

„ПУКА“ ЉУБОВ НА СИТЕ СТРАНИ: Цеца ја објави првата фотографија со Богдан – романтичен поглед и силна прегратка (ФОТО)

Со недели наназад, сите медиуми во регионот пишуваа за љубовниот живот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која по многу години е повторно за заљубена – овој пат со Богдан Срејовиќ, кој е девет години помлад. Поради него не ја симнува насмевка од нејзиното лице во последно време.

Иако папараците ги фатија заедно неколку пати досега, самата Цеца ги нема објавено фотографиите со Богдан, до сега. Пејачката и нејзиното момче одлучија да го искористат убавиот и сончев ден на најдобар можен начин, па заминаа во природа каде уживаа да возат моторцикл на четири тркала, далеку од љубопитните погледи.

 

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија