вторник, 10. мај 2022. Вести денес: 192
home Познати

Публиката во транс: Саша Поповиќ ја стави на рамена Карлеуша и ја дигна во вис, но потоа се случи нешто неочекувано (ВИДЕО)

Директорот на „Гранд“ продукција и познатата пеачка направија шоу во новата емисија „Ѕвездите на Гранд“ кое долго ќе се памети.
Публиката во транс: Саша Поповиќ ја стави на рамена Карлеуша и ја дигна во вис, но потоа се случи нешто неочекувано (ВИДЕО)

Жирито повторно направи шоу во „Ѕвездите на Гранд“, овој пат во главна улога се најдоа Јелена Карлеуша и Саша Поповиќ.

Имено, директорот на „Гранд“ продукција во еден момент излегол на сцена со популарната пеачка, ја ставил на рамена и ја дигнал во вис.

Публиката паднала во транс, станала од своите столчиња и им аплаудирала, како и останатите од жирито.

Инаку да потсетиме, вакво нешто Саша Поповиќ своевремено го извел и со Лепа Брена, во тек на еден настап, а еве ако Саша Поповиќ и Јелена Карлеуша изгледаа сега во „Ѕвездите на Гранд“.

Она од што многумина се изненадија е тоа дека Карлеуша откако ја дигнал во вис Поповиќ започнала да игра, погледнете.

Коронавирус