недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 84
home Познати

Публиката во студиото подзина: Карлеуша среде емисија стана и замеша со огромниот секси задник, од глетката ќе ви се слоши (ВИДЕО)

Публиката во студиото подзина: Карлеуша среде емисија стана и замеша со огромниот секси задник, од глетката ќе ви се слоши (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша од секогаш умеела да привлече големо внимание зад себе, а истото се случи и овој пат откако пејачката објави видео на својот Твитер профил.

Имено пејачката среде снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“ мешаше со својот секси задник.

Атмосферата веднаш се вжешти, а фановите и публиката во студиото подзинаа, погледнете:

Најнови вести

Коронавирус