вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 1
home Познати

Публиката падна во транс: Цеца на „Пиво Фест“ се појави во секси издание истакнувајќи ги градите и црниот градник (ФОТО)

Публиката падна во транс: Цеца на „Пиво Фест“ се појави во секси издание истакнувајќи ги градите и црниот градник (ФОТО)

Вчеравечер во Прилеп се одржа „Пиво фест“ каде свое учество имаше и балканската мега ѕвезда Цеца.

Пејачката на својот настап во Прилеп пристигна директно од Кипар каде беше на својот заслужен одмор.

Публиката падна во транс откако таа ги запеа најголемите нејзини хитови, а особено машкиот дел од публиката остана без здив кога го виде нејзиниот изглед на сцената.

Имено таа беше облечена во црвено сако и пантолони, а сакото и беше закопчано само на едно копче покажувајќи го црниот градник и големите гради, погледнете.