петок, 10. јули 2020. Вести денес: 28
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии

„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии

На Јелена Карлеуша и се заканува уште еден скандал доколку го споменува босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, бидејќи, како што им зборувал на пријателите, имал најново оружје за неа.

Како што дознава извор близок на фудбалерот поради скандалот кој исплива во јавноста, а се однесува на неговите преписки со пеачката, Огњен е решен доколку Јелена Карлеуша го споменува во јавноста во негативен контекст тој ќе се “брани” со компромитирачки фотографии кои наводно ги поседува, а кои нејзе нема да и одат во прилог.

Како што пишувале медиумите пред неколку дена Јелена пред својот сопруг се правдала со зборовите дека Врањеш е “психопат кој ја прогонува”, и да се оправда за тоа што од него добила 1001 ружа.

 

Парламентарни избори 2020