среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 135
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Познати

Првпат заедно во јавноста: Ана Севиќ фатена на дело на одмор со новото момче (ФОТО)

Првпат заедно во јавноста: Ана Севиќ фатена на дело на одмор со новото момче (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Севиќ неодамна се разведе од пејачот Дарко Лазиќ со кого ја има ќерката Лорена.

Меѓутоа, бргу по разводот најде утеха во нова љубов и ужива со новиот партнер. Иако неколку пати таа демантираше дека нема ново момче, сепак не е така.

Папариците на Телеграф ја фотографирале пејачката како ужива на одмор во Будва заедно со Даниел и нејзината ќерка Лорена.

Во краток шорц, пејачката ги покажа своите згодни нозе, а во една продавница бирала нови очила за сонце.

Инаку, ова е прво заедничко појавување на Ана и нејзиниот нов партнер.

Извор: Вистина.мк

Најнови вести

Коронавирус