четврток, 1. јуни 2023. Вести денес: 54
Во живо

Мицкоски во општина Конче во рамките на активноста „Ова е Македонија за сите“

home Познати

Првпат по смртта на поранешниот и раскинатата свршувачка: Аријана блесна на сцената со низа емоции (ВИДЕО)

Првпат по смртта на поранешниот и раскинатата свршувачка: Аријана блесна на сцената со низа емоции (ВИДЕО)

Аријана Гранде мина низ тежок период, но на сцената се појави поблескава од кога било.

Аријана поминуваше низ тежок период со оглед на смртта од предозирање на нејзиното поранешно момче, за што многумина ја обвинуваа и критикуваа.

Потоа беше во центар на случувањата кога експресно ја откажа свршувачката со новото момче.

Сега, изгледа, се врати посилна од било кога.

Од изглед до вокал, таа повторно прикажа комплетен пакет. На еден настан ја изведе песната „The Wizard and I“.

Најнови вести