среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 179
home Познати

Прво снимање на „Ѕвездите на Гранд“ без Карлеуша: Вики не можеше да ги сокрие солзите (ВИДЕО)

Прво снимање на „Ѕвездите на Гранд“ без Карлеуша: Вики не можеше да ги сокрие солзите (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша поради смртта на нејзината мајка нема да се појавува на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, а нејзина замена во жирито е Ивана Петерс од Негатив, која заедно со Карлеуша ги подучуваше нејзините кандидати.

Првата епизода на шоуто, без Карлеуша помина многу емотивно.

Џорџ го допре настап на мајка и ќерка кои заедно пееја на сцена, а Вики не можеше да ги сокрие солзите.

Погледнете како изгледаше тоа:

Најнови вести

Локални избори 2021