среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 5
home Познати

Прво се забавуваше со водителката, сега со пејачката: Ана Николиќ има ново момче, а кога ќе дознаете со што се занимава се ќе ви стане јасно

Прво се забавуваше со водителката, сега со пејачката: Ана Николиќ има ново момче, а кога ќе дознаете со што се занимава се ќе ви стане јасно

Пејачката Ана Николиќ (41) пред неколку месеци започнала нова љубовна врска во својот живот која навистина позитивно и влијае, пишуваат српските медиуми.

-Ана пред неколку месеци го запозна сегашното момче бидејќи имаат доста заеднички пријатели, но на почетокот не беа повеќе од познаници. Се гледаа на прослави каде двајцата присуствуваа, но симпатиите меѓу нив се родиле пред неколку месеци кога се сретнаа во еден ресторан. Набрзо започнаа да се допишуваат по што започнале и љубовна врска. Тие живеат на релација Србија- Црна Гора и секое слободно време го поминуваат заедно, вели извор близок до парот.

Инаку црногорскиот бизнисмен Бошко и бил целосна поддршка на Ана за да ослаби до не препознатливост.

Српските медиуми пишуваат и дека парот пред неколку недели бил на одмор во Тајланд.

 

View this post on Instagram

 

#lifeisbeautiful ☀️? @infinityfatloss ?

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Овој бизнисмен инаку во 2017 година се забавувал и со српската водителка Рада Раденовиќ.

 

View this post on Instagram

 

??☀️? @dharma.beachwear @infinityfatloss ?

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Најнови вести

Коронавирус