петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 152
home Познати

Прво се оперирала таа за да се увери, а потоа му дозволила на синот- водителката на „Гранд“ откри емотивен семеен детаљ (ФОТО)

Прво се оперирала таа за да се увери, а потоа му дозволила на синот- водителката на „Гранд“ откри емотивен семеен детаљ (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет на 31 година се одлучила на храбар потег и одлука која најмногу му била од корист на нејзиниот син.

Имено водителката пред четири години ја направила истата операција која ја направил веднаш по неа и нејзиниот син  за да се увери дали навистина нема да му наштети на нејзиното дете.

Таа направила операција и ги извадила крајниците, а откако се уверила дека се поминало во најдобар ред се одлучила да се оперира и нејзиниот син.

Синот на Сања бил опериран на шест години, а проблемот го имал уште од поодамна.

По оваа одлука таа истото се одлучила да му го направи и на својот помал син на само една година.

Коронавирус