петок, 3. јули 2020. Вести денес: 245
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

Прво па машко: Се породи Аделина Тахири (ФОТО)

Прво па машко: Се породи Аделина Тахири (ФОТО)

Пејачката Аделина Тахири вчера на свет го донесе своето прво дете, синчето Јон.

Радосната вест таа ја сподели на социјалните мрежи, каде нејзините пријатели и честитаат за приновата.

Аделина неодамна стапи во брак со познат македонски адвокат, а за неа ова е прво дете.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020