среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 144
home Познати

Прво направи луксузна свадба, два дена потоа храни свињи

Прво направи луксузна свадба, два дена потоа храни свињи

Вељко Ражнатовиќ се ожени пред два дена со Богдана Родиќ, а сега покажа што мора да прави после луксузната прослава.

Синот на Цеца уживаше со избраничката во хотел, каде со 500 гости, ја прослави својата љубов со Богдана, а сега на социјалните мрежи објави снимка на која се гледа како храни свињи.

Тој подготвил помии, а потоа им дал на свињите да јадат, а подоцна ја покажал и баба му, на која и помагал околу работите во штала.

 

Коронавирус