петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 182
home Познати

Прво излегување на Карлеуша на ручек со пријателите, ослабела дури 10 килограми (ФОТО)

Прво излегување на Карлеуша на ручек со пријателите, ослабела дури 10 килограми (ФОТО)

Откако и почина нејзината мајка Јелена Карлеуша целосно се повлече од јавноста а времето го поминуваше со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ и семејството.

Но после долго време срспките медиуми за прв пат ја уловија пејачката на еден сплав во Белград каде била на ручек со семејството и блиски пријатели. Таа изутрината била на гробишта а после пладне на ручек со тетка и Даниела и други пријатели.

-Јелена секој ден е подобро и подобро, а подршката од нејзините најблиски пријатели, сопругот Душко и ќерките и е најбитна. Првите неколку денови после смрта на нејзината мајка, таа не стануваше од кревет, одбиваше да јади и некако не можеше да се помири со фактот дека повеќе ја нема нејзината мајка, открива извор близок до пејачката.

ФОТО: alo.rs

Коронавирус