сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 29
home Познати

Прво и го кренаа автомобилот во воздух, а сега ги загрижи фановите- еве како познатата водителка оди на работа (ФОТО)

Прво и го кренаа автомобилот во воздух, а сега ги загрижи фановите- еве како познатата водителка оди на работа (ФОТО)

Откако на познатата српска водителка Душица Јаковлевиќ прво и го кренаа автомобилот во воздух со бомба, сега таа ги шокираше фановите со нејзината објава.

Водителката оваа година имаше многу причини за да се повлече од јавниот живот поради семејните проблеми кои резултираа со бомба под нејзиниот автомобил кој беше кренат во воздух.

А по целата траума и страв таа повторно ги изненади фановите на својот Инстаграм профил објавувајќи фотографија од пристигнувањето на работа со придружба, погледнете:

Најнови вести