среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Прво го сончаше задникот, па му го покажуваше меѓуножјето: Познатиот тенисер ужива на јахта со пејачката Шерцингер (ФОТО)

Прво го сончаше задникот, па му го покажуваше меѓуножјето: Познатиот тенисер ужива на јахта со пејачката Шерцингер (ФОТО)

Бугарскиот тенисер Григор Димитров се одлучи да одмори малку по напорната сезона и Вимблдон во друштво на својата девојка Никол Шерцингер.

Парот е уловен од папараците во Сен тропе по што веднаш го привлекоа целото медиумско внимание.

Пејачката речиси едвај да чекаше да се појави на јахтата и да ужива со тенисерот далеку од очите на јавноста.

Но сепак, папараците го забележаа нејзиниот секси задник како и меѓуножје, погледнете.

Коронавирус