среда, 26. февруари 2020. Вести денес: 157
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Ова е ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Ова е ќеркичката на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Пред неколку дена, братот на Енрике Иглесијас, Хулио, ја откри веста дека Ана Курникова се породила со третото дете.

По две недели приватност, парот ја потврди веста. Близнаците Луси и Николас добија сестричка, а среќните родители објавија фотографии од малечката ќеркичка веднаш по раѓањето.

Во описот на фотографиите и двајцата напишаа „Моето сонце“ и го ставија датумот на раѓање на малата убавица 30.01.2020 година.

Најнови вести