недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Првата фотографија по породувањето: Александра и Филип блескаат од среќа

Првата фотографија по породувањето: Александра и Филип блескаат од среќа

Пејачката Александра и посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ за првпат станаа родители на нивното прво дете, синот Александар.

Имено, Пријовиќ, сега Живојиновиќ се породила во приватна клиника со царски рез.

Нејзините најблиски и најмили се огласија на социјалните мрежи споделувајќи ги радосните вести.

Семејството Живојиновиќ беше во посета на Александра, па братот на Филип, Стефан Живојиновиќ објави фотографија од Александра, Филип и помалиот брат Виктор.

Ова е прва фотографија на Пријовиќ по породувањето.

Коронавирус