петок, 14. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Прва заедничка фотографија: Анастасија се опушти во базен во Тајланд со своето момче, а од нивниот израз на лицето сѐ ќе ви стане јасно

Прва заедничка фотографија: Анастасија се опушти во базен во Тајланд со своето момче, а од нивниот израз на лицето сѐ ќе ви стане јасно

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ овие денови е на заслужен одмор во Тајланд од каде секојдневно споделува фотографии од тоа како ужива на плажа.

Дваесет и едно годишната млада пејачка речиси секојдневно ги изненадува фановите со фотографии во минијатурно бикини, а овој пат ги изненади сите со малку поинаква фотографија од себе.

 

View this post on Instagram

 

? ?? photo credits to kum: @urospajovic_ ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Имено таа сподели фотографија за прв пат со своето момче како ужива во базен на луксузниот одмор во Тајланд и на истата се насмеани што е доказ дека парот е се сака и двајцата се вљубени до уши.

 

View this post on Instagram

 

Soaking up the sun ☀️

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

На истата фотографија на Инстаграм Анастасија позира до Ѓорѓе со кого се забавува веќе неколку години по ред.

Парот последен пат беше фотографиран во ноември кога братот на пејачката стапи во брак со Богдана Родиќ.

Коронавирус