недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 87
home Познати

Прва фотографија со бебето по породувањето: Пријовиќ го прошета синот среде улица, па заборави дека е популарна пејачка (ФОТО)

Прва фотографија со бебето по породувањето: Пријовиќ го прошета синот среде улица, па заборави дека е популарна пејачка (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ се породи пред два месеци и на свет го донесе синот Александар.

Српските медиуми по два месеци прв пат објавија дека ја уловиле пејачката во прошетка со бебето во Белград.

Имено таа го изнела својот син на убавото време видно расположена и му приредила прошетка на наследникот низ луксузната населба во која живее таа.

Фановите коментираат и дека пејачката се однесувала како да не е позната, па се шетала како обична мајка која нема да ја забележи никој.

Коронавирус