сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Прва фотографија на водителката на „Практична жена“ по семејната трагедија – животот мора да продолжи понатаму… (ФОТО)

Прва фотографија на водителката на „Практична жена“ по семејната трагедија – животот мора да продолжи понатаму… (ФОТО)

Поранешната сопруга на српскиот актер Марко Живиќ, Наташа Павловиќ му се врати на секојдневниот живот по големата трагедија која ја затече неочекувано.

Имено по смртта на актерот од коронавирус семејството и пријателите се враќаат на секојдневните обврски, а истото го потврди и најновата фотографија на неговата поранешна сопруга која на македонската јавност и е позната по водењето на емисијата „Практична жена“.

Иако беа во брак само четири годни, парот по разводот и понатаму бил во добри односи, а често и занеле да излезат заедно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Pavlović (@prakticnazena_)

По неговата смрт, таа сподели и емотивни фотографии и посвета за починатиот актер, но присуствуваше и на неговиот погреб.

По трагедијата таа утеха најде во својот син, а по тој повод објави и прва фотографија која многумина разнежни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Pavlović (@prakticnazena_)