петок, 9. декември 2022. Вести денес: 87
home Познати

Прва фотографија на Наташа Беквалац по породувањето: Еве како изгледа пејачката по раѓањето на Катја

Прва фотографија на Наташа Беквалац по породувањето: Еве како изгледа пејачката по раѓањето на Катја

Наташа Беквалац се породи вчера и на свет ја донесе малата Катја, долга 51 сантиметар и тешка 3.280 грама.

Наташа е породена со царски рез во приватна болница, каде се поминало во најдобар ред и цело време со пејачката бил сопругот Лука.

Беквалац денеска се огласи на социјалните мрежи и на сите им се заблагодари на убавите желби.

-Тешко е било што од она што го чувствувам да го искажам. Вчера во 16.27 ја родив Катја. Благодарам на љубовта, убавите зборови и желби, поддршката, напиша Наташа под фотографијата од болница.

Qatar 2022