вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Прва емотивна фотографија од бебето на Луна – ќеркичката и лежи на градите, Марко го облеаја милион емоции од глетката (ФОТО)

Прва емотивна фотографија од бебето на Луна – ќеркичката и лежи на градите, Марко го облеаја милион емоции од глетката (ФОТО)

Марко Миљковиќ и Луна Џогани вчера станаа родители на малата ќерка Миа, а првата фотографија на мајката и ќерката од болницата ги разнежни сите.

Имено Марко и Луна разговарале преку видео повик, а во тој момент на градите на пејачката и лежеше малата наследничка.

Оваа глетка на новородената Миа и мајката Луна буквално го разнежни секој, а Марко го облеаја солзи во моментите кога ја запознаваше својата ќеркичка преку видео повикот.

-Денес во 14:42 стигна најубавото девојче на светот! Ова е мојот најсреќен ден во животот! Нашиот плод на љубовта, животот. Нека ни е жива и здрава Миа, напиша Луна на социјалните мрежи.

Коронавирус