четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 122
home Познати

Прв пат во кариерата направи драстична промена: Рада Манојловиќ нема да ја препознаете (ФОТО)

Сето ова време нејзин белег секогаш била нејзината боја на коса која речиси секогаш да е иста и никогаш да ја нема променето.
Прв пат во кариерата направи драстична промена: Рада Манојловиќ нема да ја препознаете (ФОТО)

Откако се појави во медиуми до ден денес пејачката Рада Манојловиќ не го променила драстично својот изглед и боја на коса по што ја препознава целиот Балкан.

Сето ова време нејзин белег секогаш била нејзината боја на коса која речиси секогаш да е иста и никогаш да ја нема променето.

Но овој пат таа се одлучила за драстична промена и кога се појавила на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“ многумина не ја познале пејачката поради новиот изглед.

Освен бојата на коса пејачката се појави во провокативно издание и ги полуди фановите, погледнете.

Коронавирус