понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 84
home Познати

Прв пат по смртта на нејзината мајка: Јелена Карлеуша со објава на Инстаграм (ФОТО)

Прв пат по смртта на нејзината мајка: Јелена Карлеуша со објава на Инстаграм (ФОТО)

Јелена Карлеуша се врати на социјалните мрежи, прв пат по смртта на нејзината мајка.

Ѕвездата на Инстаграм објави заедничка фотографија со Дивна Карлеуша која веќе има над 60.000 допаѓања.

Дивна почина на 6-ти март 2019-година по долга битка со рак на белите дробови. Јелена многу тешко се соочува со овие моменти.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус